Огляд продажу систем вентиляції та кондиціонування від компанії Ліка-Комфорт
  • Категории
  • Подписка
  • Разместить статью
02/08/21 0 414 Оборудование и инструменты
-

Огляд продажу систем вентиляції та кондиціонування від компанії Ліка-Комфорт

Якісний мікроклімат необхідний в будь-якому приміщенні, де живуть і працюють люди, утримуються тварини, зберігаються різні товари і готова продукція, виконуються ті чи інші технологічні та виробничі процеси і не тільки.

Для забезпечення таких умов використовується спеціальне вентиляційне та кліматичне обладнання. Підібрати і замовити його можна в компанії Ліка-Комфорт на сайті https://lika.net.ua.

image

Про компанію

На даний момент Ліка-Комфорт є одним з найбільших на українському ринку постачальників сучасних систем вентиляції та кондиціонування.

Компанія працює з 2004 року. За 17 років своєї діяльності їй вдалося впевнено стати одним з лідерів ринку, заробити відмінну репутацію, реалізувати понад 550 проектів, розширити географію присутності і список партнерів, з якими вона працює.

Сама компанія Ліка-Комфорт не є виробником. Це офіційний представник багатьох провідних світових компанії, що випускають кліматичну техніку як для будинку, так і комерційних, промислових і інших об’єктів.

Пряма співпраця дозволяє бути впевненим у якості пропонованої продукції, а також встановлює найвигідніші ціни без зайвої переплати для клієнта.

Дізнатися докладніше про бренди, продуктах які пропонуються в каталозі, вивчити прайс-лист та іншу інформацію можна на сайті. Якщо виникли якісь питання, щось незрозуміло, їх можна задати за номером телефону +38066992911.

Асортимент

 image

Ліка-Комфорт пропонує такі категорії кліматичної техніки:

  • системи кондиціонування
  • системи вентиляції
  • центральні пилососи
  • Осушувачі
  • Системи опалення
  • Системи очищення повітря і багато іншого.

Вибір настільки широкий як і ціновий діапазон, що кожен клієнт, незалежно від свого бюджету і складності завдання, з якою він звернувся, отримає саме те, що потрібно і може бути впевнений у високій якості придбаного устаткування.

Це можуть бути промислові, виробничі об’єкти, торгово-розважальні комплекси, бізнес-центри, приватні будинки і квартири. Для кожного об’єкта, незалежно від його площі і специфіки, тут можна буде підібрати підходяще кліматичне обладнання для того щоб створити максимально комфортні умови.

Для початку можна зателефонувати і проконсультуватися, щоб зрозуміти які можуть бути варіанти, скільки це буде коштувати, як і протягом якого часу здійснюється доставка.

Абсолютно на всю продукцію, представлену в каталозі, інтернет-магазин дає офіційну гарантію якості.


Добавить комментарий

Яндекс.Метрика