Які є види торговельних ваг
  • Категории
  • Подписка
  • Разместить статью
07/07/20 0 538 Услуги и бизнес
-

Які є види торговельних ваг

Сучасний ринок торговельної індустрії наповнений великою різноманітністю торгових ваг. Якщо раніше, наприклад, було всього кілька видів, які до того ж були не зовсім зручні у використанні, то зараз моделі ваг для торгівлі представлені широким вибором різних категорій.

Але необізнана людина може в них легко заплутатися, тому детально розберемо — які бувають типи ваг в торгівлі і які їхні особливості і переваги. Ваги торгові на https://vagi.com.ua/torgovie-vesi/ представлені в широкому асортименті.

По виду зважування:

  • Механічні. Вони працюють за допомогою пружини, розміщеної під платформою. Цей вид більш звичний в застосуванні більшістю людей. Їх перевагою є досить невисока ціна і відсутність складних механічних схем, в зв’язку з чим ймовірність поломки буде значно нижче, ніж у електронних аналогів. Такі ваги підійдуть для невеликих магазинів, проте потрібно бути готовим, що точність вимірювань у них може «кульгати».
  • Електронні. Такі ваги визначають вагу завдяки розташованих в них спеціальних датчиків. Так як вони дуже чутливі до вимірювань, то в зв’язку з цим, і точність показань підвищується. Що ж стосується їх роботи- сучасні моделі влаштовані так, що більшість з них можуть працювати як від мережі, так і у відсутності електрики, але важливим показником є ​​ціна. Однак, вона досить вище, ніж у механічних, але зараз цей вид ваг користується найбільшим попитом у торговельній індустрії, завдяки своєму точному показнику і найменшим габаритам, в зв’язку з чим їх можна вбудовувати в будь-який зручний місце.

За наявності екрану:

  • Торговельні ваги без стійки. Такі моделі найбільш поширені в торгівлі через свою низьку вартість і не складності в застосуванні, але вони можуть бути менш зручні у використанні.
  • Ваги з дисплеєм на стійці. Вони трохи дорожче своїх аналогів, але варто відзначити, що такий вид ваг вкрай зручний у використанні, так як дисплей розташований на рівні очей. На такому екрані може бути також вбудована спеціальна клавіатура, яка необхідна при завішування рідких продуктів.

За місцем використання:

  • Настільні ваги — таке обладнання досить компактне, тому не займає багато місця і може міститися на прилавку.
  • Підлога — більший вигляд, але він дуже зручний при використанні на складах або для зважування великогабаритних товарів.

Як можна помітити, різноманітність торгових ваг величезна кількість. Однак, крім даних видів є також і безліч інших, вже більш детальних параметрів, які важливо враховувати від цілей покупки і особистих переваг, а також можливостей.


Добавить комментарий

Яндекс.Метрика