Як вивчити англійську, не виходячи з дому
  • Категории
  • Подписка
  • Разместить статью
15/11/21 0 374 Дом
-

Як вивчити англійську, не виходячи з дому

Англійська мова – одна з найпопулярніших, поширених та затребуваних мов світу, що має статус міжнародної. Він широко застосовується у багатьох сферах життя людей. Кожна людина, яка себе поважає, вважає необхідністю володіти англійською мовою хоча б на базовому рівні, а для навчання дітей більшість батьків не шкодують ні часу, ні грошей.

Вивчення англійської мови відкриває перед людиною нові можливості: більш оплачувана робота, здобуття освіти за кордоном, переїзд в іншу країну, самостійні подорожі, нові корисні знайомства, вивчення культури та мистецтва англомовних країн.

Онлайн-школа англійської iknoweng.com пропонує записатися на безкоштовний пробний урок. А поки розглянемо, як же можна вчити англійську?

Варіанти вивчення англійської мови

 4ebvddq3

Мовні школи та курси засновані на групових заняттях з викладачем, можуть бути в оффлайн/онлайн форматі та є найпопулярнішим способом вивчення англійської мови.

Приватний репетитор підходить тим, кому потрібен індивідуальний підхід у навчанні, контроль та детальний розбір матеріалу та граматики.

Вартість занять з репетитором вища, ніж у групових занять.

Мобільні програми створені для людей різного віку з різним рівнем знання мови. Їх можна використовувати при самостійному навчанні та як додатковий на курсах або у репетитора.

Онлайн-навчання. Це різновид шкіл або курсів, де не потрібна особиста присутність у класі.

Навчання проводиться дистанційно, але, як кажуть, за повною програмою, у групі чи індивідуально.

Переваги онлайн-навчання

 lvjmaqbs

Завдяки технічному прогресу сьогодні ми маємо можливість здобувати освіту, не виходячи з дому. В умовах пандемії та карантину зросла необхідність використання дистанційної форми навчання, яка має низку переваг: економія часу, індивідуальний підхід, можливість вибору викладача та відповідного темпу навчання, незалежність від свого місця розташування, невисока вартість навчання.

Сьогодні ще однією важливою перевагою є безпека: в онлайн-школі нульова можливість заразиться коронавірусом.

Та й на карантин її не закриють.

Переваги онлайн-школи англійської Iknow

  • тривалість заняття 50 хвилин за зручним графіком
  • вибір викладача за інтересами та рівнем
  • індивідуальні заняття з викладачем
  • ціна одного заняття 210 грн
  • оплата за зручну кількість занять
  • отримання сертифіката iknow

Відкрийте нові перспективи з онлайн-школою англійської мови Iknow!


Добавить комментарий

Яндекс.Метрика