Особливості вивчення англійської мови методом Callan
  • Категории
  • Подписка
  • Разместить статью
16/09/22 0 521 Услуги и бизнес
-

Особливості вивчення англійської мови методом Callan

Вивчення англійської для багатьох людей є актуальним завжди. Незважаючи на те, що починають вони цю справу мало не з дитячого садка та початкової школи, лише одиниці можуть похвалитися достатнім володінням. Багато хто починає і кидає, починає і знову кидає.

І так доти, доки вони не усвідомлюють, що вони вже старі й надто пізно, або недостатньо здатні й мови – це не для них і таке інше. Проте все це помилки та спроби виправдати себе. Починати вивчення англійської та іншої мови можна в будь-якому віці, навіть у 80 або 90 років.

Навпаки, це корисно, тому що утворюються нові нейронні зв’язки, що дуже добре для мозку та в цілому здоров’я. Головне, вибрати хорошого викладача, школу чи методику, щоб вивчення англійської було максимально ефективним. Одним із працюючих є метод Callan.

vl3a1uzd

Що це таке

Callan – універсальна методика вивчення мови.

Розроблена вона Робіном Калланом, на честь якого її назвали. Він вирішив змінити спосіб викладання і вирішив розділити його не на рівні, а по так званих поличках. Усього їх у нього 12.

Тут усе залежить від цього, який спочатку рівень знання мови є в людини. Відповідно до цього підбирається відповідний щабель, щоб не повторювати те, що вже відомо і йти далі.

Особливості методики вивчення англійської мови Callan

У методиці Callan основний акцент робиться на аудіювання та говоріння. Класичні методи сконцентровані на граматиці, читанні.

Зрештою люди можуть добре читати, писати, знати правила, але впадають у ступор, коли треба щось сказати усно. Або вони взагалі не можуть розібрати, якщо трапляються від носія мови.

amlunu3d

Все через відсутність практики говоріння. Суть методики полягає в тому, що основну частину уроку викладач розмовляє з учнем. Він безперервно, швидко ставимо йому запитання, куди учень має оперативно відповідати.

Це дозволяє учням не просто заучувати правила та слова, а й уміти ними користуватися. У результаті навіть на початковому рівні вдається заговорити нехай поки що і на побутові стандартні теми.

Перша частина заняття – це повторення пройденого матеріалу минулого разу з метою закріплення інформації. Далі йде нова тема. Також заняття включає трохи читання і обов’язково диктант.

Така насичена і навіть трохи складна програма тримає учнів у тонусі, що не дозволяє розслаблятися. Весь багаж отриманих знань не відкладається в полицю або замикається в скриньку, а завжди під рукою і активно використовується.


Добавить комментарий

Яндекс.Метрика